Itravel

Rezerwacja/Infolinia +48 501 738 233

rezerwacje@itravel.com.pl

« wstecz   |     » Oferta specjalna » ZAKOCHANI W PODRÓŻY - Hawaje

ZAKOCHANI W PODRÓŻY - Hawaje

rodzaj:
Hotel
ZAKOCHANI W PODRÓŻY   to specjalna oferta indywidualna dla osób, które pragną spędzić swój miodowy miesiąc, świętować rocznicę lub odbudować uczucia w najpiękniejszych miejscach świata.


HAWAJE
Nie trudno zrozumieć, dlaczego Hawaje postrzegane są jako synonim Raju na Ziemi. Imponujące wybrzeże urozmaicone bajecznymi plażami, palmy powiewające na wietrze, rafy koralowe i dymiące wulkany oraz liczne kolorowe tęcze - to tylko niektóre z ich uroków. To właśnie tutaj powstają najpiękniejsze tęcze jakie można sobie wyobrazić, co jest jednym z najmilszych akcentów całego pobytu na Wyspach Miłości.


SAMOLOTEM 

Wyloty: Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Katowice, Wrocław

ZAKOCHANI W PODRÓŻY organizowane przy min. 2 osobach,

Gwarantujemy przelot, transfery z / na lotnisko, zakwaterowanie w hotelu 4*/5* w obrębie najpiękniejszych lokalizacji Wysp, przewodnika z j. polskim ( min. 4h dziennie ), indywidualny program zwiedzania we własnym tempie i wg. preferencji J

Ponadto:

-specjalne programy zwiedzania (szlakiem wulkanów, szlakiem wodospadów, poznaj prawdziwie hawajską kuchnie, ALOHA Tour  itp.)

-romantyczne rejsy na rafy koralowe

-organizacja wystawnych kolacji

-wynajem samochodów na Hawajach

-wiele innych


Powyższa oferta ma charakter informacyjny. Każdy program jest konsultowany i przygotowywany indywidualnie z Klientem. Możliwości opracowania podróży dowolnie nieograniczone!


ŚLUB NA HAWAJACH !!
Zawarcie związku małżeńskiego to prawdopodobnie jeden z najważniejszych kroków w Twoim życiu… Moment ten wymaga szczególnego miejsca i oprawy, aby na całe życie pozostały romantyczne wspomnienia…

Znaleźliśmy dla Ciebie takie miejsce ! Wyspy, które są wcieleniem rajskiego ogrodu i egzotycznego piękna. Wyspy słynące z prawdziwej miłości i romantycznej przygody. To idealny wybór na Twoją jedyną, oryginalną i niezapomnianą ceremonię ślubną…

PROPONUJEMY ORGANIZACJĘ ŚLUBU NA HAWAJACH w cenie od: $799 !!!

WARUNKI NIEZBĘDNE DO ZAWARCIA ŚLUBU NA HAWAJACH:
  •     nie musisz być obywatelem lub rezydentem Stanów Zjednoczonych, aby zawrzeć ślub na Hawajach
  •     zawarty tutaj związek jest ważny na całym świecie
  •     kandydaci muszą mieć ukończone 16 lat
  •     jedynym dokumentem który należy posiadać jest w przypadku gości z Polski – PASZPORT w przypadku rezydentów   USA – urzędowe ID – prawo jazdy, State ID lub paszport
  •     po przylocie na wyspę niezbędne jest uzyskanie „Marriage Licence” – pozwolenia na slub wydawanego przez State Department of Health w Honolulu. Dokument należy odebrać osobiście, nasza firma zapewnia jednak pełną asystę polskojęzycznego opiekuna.
  •     jeżeli przebywało się wcześniej w formalnym związku małżeńskim, konieczna jest znajomość daty uzyskania rozwodu

Proponujemy pełną ORGANIZACJĘ ŚLUBU NA HAWAJACH

Powyższa oferta ma charakter informacyjny. Każdy program jest konsultowany i przygotowywany indywidualnie z Klientem. Możliwości opracowania podróży dowolnie nieograniczone!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość

Hava Incentive Zapraszamy w nowej odsłonie jako
HAVA GROUP Sp. z o.o.